Place Bib SURNAME, Name Team Nat Time Gap Bonif/Pen
1 126 VAN DER KOOIJ Bas MONKEY TOWN - A BLOCK CT NED 2:30:15 - -10s
2 2 JANS Roy CORENDON - CIRCUS BEL 2:30:15 - -6s
3 22 LONARDI Giovanni NIPPO - VINI FANTINI - FAIZANE' ITA 2:30:15 - -4s
4 62 CARSTENSEN Lucas BIKE AID GER 2:30:15 -  
5 93 KRIEGER Alexander LEOPARD PRO CYCLING GER 2:30:15 -  
6 13 MINALI Riccardo ISRAEL CYCLING ACADEMY ITA 2:30:15 -  
7 255 PISKUNOV Maksim FİBERLİ ANTALYA RUS 2:30:15 -  
8 166 SCOTT Robert TEAM WIGGINS LECOL GBR 2:30:15 -  
9 171 BAYER Tobias TIROL KTM CYCLING TEAM AUT 2:30:15 -  
10 81 CAMACHO DEL FRESNO Juan KOMETA CYCLING TEAM ESP 2:30:15 -  
11 63 GROSSER Aaron BIKE AID GER 2:30:15 -  
12 6 VAN DER POEL Mathieu CORENDON - CIRCUS NED 2:30:15 -  
13 123 DE JONGE Maarten MONKEY TOWN - A BLOCK CT NED 2:30:15 -  
14 134 ORKEN Ahmet SALCANO SAKARYA BB TEAM TUR 2:30:15 -  
15 194 LUND Rasmus Hestbek DANISH NATIONAL TEAM DEN 2:30:15 -  
16 235 YILMAZ Yunus BİSİKLET SPORUNU KALKINDIRMA KLB TUR 2:30:15 -  
17 74 STOSZ Patryk CCC DEVELOPMENT TEAM POL 2:30:15 -  
18 174 GAMPER Patrick TIROL KTM CYCLING TEAM AUT 2:30:15 -  
19 262 COLNAGHI Andrea TEAM NAMEDSPORT ROCKET ITA 2:30:15 -  
20 203 NISU Oskar ESTONIAN NATIONAL TEAM EST 2:30:15 -  
21 205 ÄRM Rait ESTONIAN NATIONAL TEAM EST 2:30:15 -  
22 202 KISKONEN Siim ESTONIAN NATIONAL TEAM EST 2:30:15 -  
23 76 VALTER Attila CCC DEVELOPMENT TEAM HUN 2:30:15 -  
24 34 RAJOVIC Dusan ADRIA MOBIL SRB 2:30:15 -  
25 153 KRIZEK Matthias TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS AUT 2:30:15 -  
26 43 GÜLLER Timo AKROS - THÖMUS SUI 2:30:15 -  
27 275 OZGUR Batuhan TORKU ŞEKER SPOR TUR 2:30:15 -  
28 144 STOCKMAN Michiel TARTELETTO - ISOREX BEL 2:30:15 -  
29 125 VAN DER VEEKENS Mel MONKEY TOWN - A BLOCK CT NED 2:30:15 -  
30 33 PER Gorazd ADRIA MOBIL SLO 2:30:15 -  
31 21 CIMA Damiano NIPPO - VINI FANTINI - FAIZANE' ITA 2:30:15 -  
32 182 NIKITIN Matvey VINO - ASTANA MOTORS KAZ 2:30:15 -  
33 186 VOLOSHIN Alexey VINO - ASTANA MOTORS KAZ 2:30:15 -  
34 221 CHUMACHENKO Daniil RUSSIAN NATIONAL TEAM RUS 2:30:15 -  
35 95 PONS Gaëtan LEOPARD PRO CYCLING LUX 2:30:15 - -3s
36 73 PALUTA Michal CCC DEVELOPMENT TEAM POL 2:30:15 -  
37 55 MARUKHIN Daniil ASTANA CITY KAZ 2:30:15 -  
38 254 ICEN Izzet FİBERLİ ANTALYA TUR 2:30:15 -  
39 176 ZIMMERMANN Georg TIROL KTM CYCLING TEAM GER 2:30:15 -  
40 136 TIRYAKI Oguzhan SALCANO SAKARYA BB TEAM TUR 2:30:15 -  
41 146 VANTOMME Maxime TARTELETTO - ISOREX BEL 2:30:15 -  
42 185 SOKOLOV Nikita VINO - ASTANA MOTORS KAZ 2:30:15 -  
43 251 AKBAS Soner FİBERLİ ANTALYA TUR 2:30:15 -  
44 162 CULLAIGH Gabriel TEAM WIGGINS LECOL GBR 2:30:15 -  
45 75 TRACZ Szymon CCC DEVELOPMENT TEAM POL 2:30:15 -  
46 31 JARC Aljaz ADRIA MOBIL SLO 2:30:15 -  
47 211 ANSONS Kristers LATVIA NATIONAL TEAM LAT 2:30:15 -  
48 274 ORENCIK Ahmet TORKU ŞEKER SPOR TUR 2:30:15 -  
49 51 AKHMETOV Galym ASTANA CITY KAZ 2:30:15 -  
50 272 UGUZ Muhammed TORKU ŞEKER SPOR TUR 2:30:15 -  
51 24 YOSHIDA Hayato NIPPO - VINI FANTINI - FAIZANE' JPN 2:30:15 -  
52 163 DONOVAN Mark TEAM WIGGINS LECOL GBR 2:30:15 -  
53 91 BURKE Jack LEOPARD PRO CYCLING CAN 2:30:15 -  
54 265 MIRRI Ivan TEAM NAMEDSPORT ROCKET ITA 2:30:15 -  
55 56 ULYSBAYEV Dinmukhammed ASTANA CITY KAZ 2:30:15 -  
56 192 JACOBSEN Niklas Spilcker DANISH NATIONAL TEAM DEN 2:30:15 -  
57 133 BALKAN Onur SALCANO SAKARYA BB TEAM TUR 2:30:15 -  
58 212 GAVARS Eriks Toms LATVIA NATIONAL TEAM LAT 2:30:15 -  
59 45 SUTER Joel AKROS - THÖMUS SUI 2:30:15 -  
60 122 JANSSEN Adriaan MONKEY TOWN - A BLOCK CT NED 2:30:15 -  
61 32 HORVAT Ziga ADRIA MOBIL SLO 2:30:15 -  
62 143 STOCKMAN Abram TARTELETTO - ISOREX BEL 2:30:15 -  
63 155 RABITSCH Stephan TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS AUT 2:30:15 -  
64 261 BELLETTA Pier Elis TEAM NAMEDSPORT ROCKET ITA 2:30:15 -  
65 35 ROGINA Radoslav ADRIA MOBIL CRO 2:30:15 -  
66 96 REKITA Szymon LEOPARD PRO CYCLING POL 2:30:15 -  
67 92 GEßNER Konrad LEOPARD PRO CYCLING GER 2:30:15 -  
68 256 ÜZGÜN Canday FİBERLİ ANTALYA TUR 2:30:15 -  
69 111 BAZHKOU Stanislau MINSK CYCLING CLUB BLR 2:30:15 -  
70 64 HOLLER Nikodemus BIKE AID GER 2:30:15 -  
71 204 PRANGEL Kristo ESTONIAN NATIONAL TEAM EST 2:30:15 -  
72 94 MAAS Jan LEOPARD PRO CYCLING NED 2:30:15 -  
73 5 VERGAERDE Otto CORENDON - CIRCUS BEL 2:30:15 -  
74 142 SEFA Ylber TARTELETTO - ISOREX ALB 2:30:15 -  
75 156 WOLLENBERG Tim TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS GER 2:30:15 -  
76 266 MOLINARI Kevin TEAM NAMEDSPORT ROCKET ITA 2:30:15 -  
77 184 PRONSKIY Vadim VINO - ASTANA MOTORS KAZ 2:30:15 -  
78 213 PELCERS Kristaps LATVIA NATIONAL TEAM LAT 2:30:15 -  
79 23 NISHIMURA Hiroki NIPPO - VINI FANTINI - FAIZANE' JPN 2:30:15 -  
80 105 MAMMADOV Mahmud LVIV CYCLING TEAM AZE 2:30:15 -  
81 151 BAJC Andi TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS SLO 2:30:15 -  
82 236 URCU Süleyman BİSİKLET SPORUNU KALKINDIRMA KLB TUR 2:30:15 -  
83 113 RAMANAU Raman MINSK CYCLING CLUB BLR 2:30:15 -  
84 121 SANTORO Antonio MONKEY TOWN - A BLOCK CT ITA 2:30:15 -  
85 101 ASADOV Elchin LVIV CYCLING TEAM AZE 2:30:15 -  
86 231 KUCUKBAY Kemal BİSİKLET SPORUNU KALKINDIRMA KLB TUR 2:30:15 -  
87 106 ZUBENKO Mykyta LVIV CYCLING TEAM UKR 2:30:15 -  
88 253 ERSHOV Artur FİBERLİ ANTALYA RUS 2:30:15 -  
89 12 DUNNE Conor ISRAEL CYCLING ACADEMY IRL 2:30:15 -  
90 115 SOBAL Yauhen MINSK CYCLING CLUB BLR 2:30:15 -  
91 41 DÖRING Jonas AKROS - THÖMUS SUI 2:30:15 -  
92 201 JOHANSON Kristjan ESTONIAN NATIONAL TEAM EST 2:30:15 -  
93 222 DUIUNOV Vladislav RUSSIAN NATIONAL TEAM RUS 2:30:15 -  
94 246 TROUDE Mathieu CLUB DE LA DEFENSE FRA 2:30:15 -  
95 71 BROZYNA Piotr CCC DEVELOPMENT TEAM POL 2:30:15 -  
96 226 STEPANOV Andrei RUSSIAN NATIONAL TEAM RUS 2:30:15 -  
97 233 SEKER Cebrail BİSİKLET SPORUNU KALKINDIRMA KLB TUR 2:30:15 -  
98 181 ASTAFYEV Stepan VINO - ASTANA MOTORS KAZ 2:30:15 -  
99 195 RYTTERSGAARD Sebastian DANISH NATIONAL TEAM DEN 2:30:15 -  
100 245 MOREL Jeremy CLUB DE LA DEFENSE FRA 2:30:15 -  
101 152 BRKIC Benjamin TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS AUT 2:30:15 -  
102 53 KUZMIN Anton ASTANA CITY KAZ 2:30:15 -  
103 44 PAROZ Justin AKROS - THÖMUS SUI 2:30:15 -  
104 191 KOLZE CHANGIZI Sebastian DANISH NATIONAL TEAM DEN 2:30:15 -  
105 196 ARNTH SØRENSEN Kristian DANISH NATIONAL TEAM DEN 2:30:15 -  
106 223 FOKIN Mikhail RUSSIAN NATIONAL TEAM RUS 2:30:15 -  
107 14 NIV Guy ISRAEL CYCLING ACADEMY ISR 2:30:15 -  
108 11 PLAZA Ruben ISRAEL CYCLING ACADEMY ESP 2:30:15 -  
109 165 O'LOUGHLIN Michael TEAM WIGGINS LECOL IRL 2:30:15 - -2s
110 244 JEANNES Matthieu CLUB DE LA DEFENSE FRA 2:30:15 -  
111 224 FROLOV Igor RUSSIAN NATIONAL TEAM RUS 2:30:15 -  
112 114 SAMOILAU Branislau MINSK CYCLING CLUB BLR 2:30:15 -  
113 46 VOISARD Yannis AKROS - THÖMUS SUI 2:30:15 -  
114 83 LOPEZ PEREZ Juan Pedro KOMETA CYCLING TEAM ESP 2:30:15 -  
115 104 DESHKO Roman LVIV CYCLING TEAM UKR 2:30:15 -  
116 4 DE BONDT Dries CORENDON - CIRCUS BEL 2:30:15 -  
117 243 BOUSQUET Pascal CLUB DE LA DEFENSE FRA 2:30:15 -  
118 225 OVECHKIN Artem RUSSIAN NATIONAL TEAM RUS 2:30:15 -  
119 175 WILDAUER Markus TIROL KTM CYCLING TEAM AUT 2:30:15 -  
120 154 LEHNER Daniel TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS AUT 2:30:15 -  
121 65 WOLF Justin BIKE AID GER 2:30:15 -  
122 273 DILEK Halil TORKU ŞEKER SPOR TUR 2:30:15 -  
123 116 STROKAU Vasili MINSK CYCLING CLUB BLR 2:30:15 -  
124 241 AMADORI Julien CLUB DE LA DEFENSE FRA 2:30:15 -  
125 61 BICHLMANN Daniel BIKE AID GER 2:30:15 -  
126 183 OVSYANNIKOV Alexandr VINO - ASTANA MOTORS KAZ 2:30:15 -  
127 172 EL GOUZI Omar TIROL KTM CYCLING TEAM ITA 2:30:15 -  
128 102 MUSIIENKO Bohdan LVIV CYCLING TEAM UKR 2:30:15 - -1s
129 103 DZHUS Volodymyr LVIV CYCLING TEAM UKR 2:30:15 -  
130 234 KELLECI Abdulkadir BİSİKLET SPORUNU KALKINDIRMA KLB TUR 2:30:15 -  
131 242 BARRET Jeremy CLUB DE LA DEFENSE FRA 2:30:15 -  
132 193 KRISTENSEN Mads Østergaard DANISH NATIONAL TEAM DEN 2:30:15 -  
133 16 SCHREURS Hamish ISRAEL CYCLING ACADEMY NZL 2:30:15 -  
134 85 RIES Michel KOMETA CYCLING TEAM LUX 2:30:15 -  
135 271 ACAR Fethi TORKU ŞEKER SPOR TUR 2:30:15 -  
136 84 OLDANI Stefano KOMETA CYCLING TEAM ITA 2:30:15 -  
137 164 NAVARRO Corentin TEAM WIGGINS LECOL FRA 2:30:15 -  
138 131 AKDILEK Ahmet SALCANO SAKARYA BB TEAM TUR 2:30:15 -  
139 66 VAN ENGELEN Adne BIKE AID NED 2:30:15 -  
140 1 DEVOLDER Stijn CORENDON - CIRCUS BEL 2:30:15 -  
141 145 VAN BREUSSEGEM Elias TARTELETTO - ISOREX BEL 2:30:15 -  
142 124 KLEIMAN Wim MONKEY TOWN - A BLOCK CT NED 2:30:15 -  
143 173 DALLA VALLE Nicolas TIROL KTM CYCLING TEAM ITA 2:30:15 -  
144 42 ZOBRIST Manuel AKROS - THÖMUS SUI 2:30:15 -  
145 161 FOUCHE James TEAM WIGGINS LECOL NZL 2:30:15 -  
146 15 PERRY Benjamin ISRAEL CYCLING ACADEMY CAN 2:30:15 -  
147 52 CHZHAN Igor ASTANA CITY KAZ 2:30:15 -  
148 252 BIALIAUSKI Vasili FİBERLİ ANTALYA BLR 2:30:15 -  
149 112 PAPOK Siarhei MINSK CYCLING CLUB BLR 2:30:15 -  
150 86 SEVILLA LOPEZ Diego Pablo KOMETA CYCLING TEAM ESP 2:30:15 -  
151 72 MALECKI Kamil CCC DEVELOPMENT TEAM POL 2:30:15 -  
152 141 GERTS Floris TARTELETTO - ISOREX NED 2:30:15 -  
153 216 KANEPEJS Deins LATVIA NATIONAL TEAM LAT 2:30:15 -  
154 215 BOGDANOVICS Maris LATVIA NATIONAL TEAM LAT 2:30:15 -  
155 264 GALDOUNE Ahmed Amine TEAM NAMEDSPORT ROCKET MAR 2:30:15 -  
156 206 VAHTRA Norman ESTONIAN NATIONAL TEAM EST 2:30:15 -  
157 263 COLNAGHI Davide TEAM NAMEDSPORT ROCKET ITA 2:30:15 -  
158 54 LUCHSHENKO Sergey ASTANA CITY KAZ 2:30:15 -  
159 82 GAZZOLI Michele KOMETA CYCLING TEAM ITA 2:30:15 -  
160 135 AY Enes SALCANO SAKARYA BB TEAM TUR 2:31:32 + 1:17  
161 132 ATALAY Muhammed SALCANO SAKARYA BB TEAM TUR 2:32:02 + 1:47  
Phone: +90 384 341 4688 E-mail: info@tourofantalya.com

Contact Us

Captcha
Copyright © 2017 Tour of Antalya. All Rights Reserved.